ATA AÖF, AUZEF ve ANADOLU AÖF DERS KAYNAKLARI
DERS KİTAPLARI, ÖZETLER ve SORULAR
Aşağıda bulunan numaralardan yada online olarak üye (kayıt) olmadan HIZLI ŞEKİLDE SİPARİŞ verebilirsiniz.

Zafer Fotokopi'ye Sizlerden Gelenler...

2023-11-07
Zafer Fotokopi'ye Sizlerden Gelenler...

    2003 yılında başladığımız sektör yolculuğumuza..2011 Yılında  Anadolu Üniversitesi  2017 Yılında Atatürk Üniversitesi ve  2019 Yılında İstanbul Üniversitesi Auzef Aöf Ders kitapları, çıkmış sorular ve ders özetleri gibi kaynaklarının satışına devam ediyoruz. Evet bu süre zarfında ortalama müşteri sayımız 300.000+ aştı bizleri tercih edip ve mezun olan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz..

  Evet son zamanlarda günümüz şartlarında insanların kolay para kazanmak istemesinden dolayı  internet alışverişlerinde dolandırıcılık çok sayıda arttı.  Gerek haberlerde gerekse eşimiz ve dostumuzda bir şekilde birilerimizin başına gelebiliyor. Bizlere de şu şekilde sorular geliyor (Abi alsak Salatalık mı Gelir ?
:) :) :)   Abi peki nasıl güveneceğiz ?  Abi Alsak farklı bir şey mi geliyor ? vs... ) bizler sebze,  meyve yada kargo içeriginde farklı bir şey göndermiyoruz.  
     Evet sitemizin benzerini yaparak bizmişiz gibi yapanlarda oldu yada soruları kitapları özetleri bizlerden satın alıp kendi illerinde tarayıp çoğaltma işlemi yapanlarda oldu bizlerinde başına geldi onlarla da mücadele ettik  ve halen ayakta kalmayı başardık…Yani kısacası bunları anlatmamdaki sebeb  sizler www.zaferfotokopi.com dan ne sipariş verdiyseniz o hazırlanır ve  kargolanır...

  Öncelikle internet alışveriş yaparken web sayfalarının geçmişini ( whois ) yani o web sitesinin yaşı kayıt tarihini kontrol edebilirsiniz daha sağlıklı olur kaç yılında alınmış bir site ne kadardır bu işle uğraşıyor gibi sorularınızı kendiniz yorumlayabilirsiniz. Bizler zaferfotokopi.com olarak  21.04.2011 yılından beri buradayız ve sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz.. https://www.whois.com.tr/  dan sorgulama yapabilirsiniz...

Aşagıdaki görsellerde whois bilgileri, gönderime hazır olan kargo resimleri ve müşterilerimizden gelen görseller mevcuttur..

 

Web Sayfamız                : https://www.zaferfotokopi.com/

İnstagram Adresimiz     :  https://www.instagram.com/zafer_fotokopi/
Facebook Grubumuz    :
https://www.facebook.com/groups/atauniaofcikmissorular
Telefon numaralarımız iletişim Bölümüzde Mevcuttur.


www.zaferfotokopi.com Whois Bilgileri Kayıt Tarihi aşagıdaki resimde Yer Almaktadır.

 

Hazırlanan Kargolarımızdan Bazı Görseller Ofis ve Baskı Yerimizden...


 

 

Son zamanlarda sizlerden gelenlerden bazıları….