ATA AÖF, AUZEF ve ANADOLU AÖF DERS KAYNAKLARI
DERS KİTAPLARI, ÖZETLER ve SORULAR
Aşağıda bulunan numaralardan yada online olarak üye (kayıt) olmadan HIZLI ŞEKİLDE SİPARİŞ verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada; ürünler, sipariş öncesi ve sonrası işlemler, kargo işlemleri vb. konular hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • SİPARİŞ İŞLEMLERİ & KARGO İŞLEMLERİ
 • Birden fazla ( 2- 3 ) sipariş vermek istiyorum. Ne yapmalıyım ?

 • Web  sitemiz üzerinden tüm siparişlerinizi aynı saat yada zaman diliminde ayrı ayrı girdikten sonra bizleri bu numaralardan bilgilendiriniz.  ( 0332 353 78 75 - 0 554 849 85 85 )  Bizlerde hesaplamalarını yaparak sizlere bilgi verebiliriz. Siparişleriniz tek kargo ücreti alınarak gönderilecektir.

  Örnek : 1 siparişinize   İSİM SOYİSİM  1 

                2 siparişinize    İSİM SOYİSİM 2  ve bu şekilde sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yaptığınız takdirde kargo ücreti sizin hesabınıza iade edilir. 

 • Sipariş İptali yada Değiştirmek İstiyorum ?

 •      Okul dönemlerinde (Eylül 15 – Haziran 15 ) aşırı şekilde yoğunluk olmasından dolayı bazı dönemlerde çalışma saatlerimiz 24 Saati Bulmaktadır. Bu sebepten dolayı siparişlerinizi verdikten sonra yaklaşık 15 Dakika içerisinde baskıya verilmektedir. Elimizde hazır olan bir dökümanlar değildir.

      Derslerinizi ve dönemlerinizi kontrol ederek sipariş vermenizde fayda vardır. 15 Dakika içerisinde bilgilendirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sipariş iptali gerçekleşmemektedir…

  WHATSAPP üzerinden yazmanız yeterli olacaktır.  0543 734 91 41

 • Siparişim ne zaman elime ulaşır?

 • 15:00'a kadar verilen siparişler genellikle aynı gün kargoya verilmektedir. Ancak, dönem başları ve sınav sürelerinde bu süreç uzun sürebilmektedir. Kargoya teslim edildikten sonra il merkezinde iseniz 1-3 gün içerisinde adresinize teslim edilir. Merkezden uzak ilçelerde veya köylerde bu süre 7 güne kadar uzayabilmektedir. (Olumsuz hava şartları ve yol durumlarına göre değişiklik gösterebilir.) İlgili kargo firmasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz

 • Siparişim gelmedi yada gönderilmemiş ?

 • Sipariş onayı alınmadan sipariş kargoya verilmemektedir. Bu nedenle sizlerden ricamız tarafınıza ulaşabileceğimiz irtibat numarasını sipariş formunda eksiksiz ve doğru şekilde girmenizdir.

   

  Kredi Kartı ile site üzerinden yapılan online ödemelerde siparişleriniz onay alınmaksızın kargoya verilmektedir. Havale/EFT ile siparişlerinizde de belli aralıklarla ödemenin ulaşıp ulaşmadığı kontrol edilmekte ve ödemenin geldiği anlaşıldığından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilmektedir.

   

  Siparişiniz kargoya verildikten sonra sms ile kargo takip numarası gönderilmektedir.

 • Siparişimden farklı bir içerik geldi. Ne yapmalıyım?

 • Sipariş içeriğinizin kargo poşetinin ön cebine konulan sipariş formunuzdan farklı gelmesi veya farklı bir kişi adına olması halinde tarafımıza ulaşarak durumu bildirmeniz halinde gerekli kontroller sağlanarak doğru siparişin/içeriğin yeniden ücretsiz bir şekilde gönderilmesi sağlanacaktır.

   

  *** Sipariş içeriği sizler tarafınızdan oluşturulmuş  ve yanlış ders seçimleri yapılmışşa  bu durumda firmamızdan kaynaklı bir sorun olmadığından ücretsiz değişim yapılmamakta ve iade kargo ücreti de tarafınızdan karşılanmaktadır.

   

  Bu nedenle sipariş verirken Üniversite, Bölüm, Ders ve istediğiniz dökümanları doğru seçtiğinizden emin olunuz. Tereddüt yaşamanız halinde sipariş onayı verilmeden veya sipariş verdikten hemen sonra bize ulaşınız.

 • Kredi kartı ile ödeme yapamıyorum. Nasıl yol izlemem gerekir?

 • * Kredi kartınızın internet alışverişlerine açık olup olmadığını kontrol ediniz.

   

  * Ödeme yaparken bankanız tarafından sms ile iletilen 3d secure (güvenli ödeme) şifresini ekranda size belirtilecek süre içerisinde doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz.

   

  * Ödeme işlemi başarısız olduysa ve tekrar ödeme yapmayı denemek isterseniz. Sitemiz menüsünden "Sipariş Takip" linkine tıklayarak karşınıza çıkan ekrandan sipariş verirken girmiş olduğunuz cep telefonu numaranız ile size sms ile iletilen sipariş numaranızı girerek sorgulama yapabilir ve karşınıza çıkacak sayfadan "Kredi Kartı ile Ödeme Yap" butonuna tıklayarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • -----------------------------

 •   .....

 • Kargom nerede? Kargo takibini nasıl yaparım?

 •         Siparişiniz kargoya verildikten sonra gün sonuna kadar tarafınıza sipariş verirken belirtmiş olduğunuz telefon numarasına sms ile kargo takip numarası iletilmektedir.

   

         Sistemlerde yaşanan sorunlar nedeniyle bazen smsler geç iletilebilmektedir. Bu durumda ise sitemizin üst menüsünde yer alan "Sipariş Kargo Takip" linkine tıklayarak sizden istenen cep telefonu bilgisini ve yine sipariş verdiğinizde tarafınıza sms ile iletilen sipariş numaranızı girerek sipariş detayınıza ulaşabilir ve kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunuzu takip edebilirsiniz.

 • Ptt Kargo Kaç Günde Getirir ?

 • *PTT Kargo Köy ve Kasabalar ya da Ceza İnfaz Kurumları için tercih edilmektedir.

  *PTT Kargo'da sadece Kapıda Nakit Ödeme bulunmaktadır.

  *PTT Kargo ( Köy – Kasaba )  ortalama olarak 1 ila 7 gün içerisinde ulaştırmaktadır. Normal Şehir merkezlerinde 1 ila 3 gün içerisinde ulaştırmaktadır.

  * Eğer sizleri bulamazsa not bırakabilir ve bıraktığı notun üzerinde bulunan PTT merkezlerinden almak durumundasınız. Yaklaşık bekletme süreleri 6 gündür. 6 Gün içerisinde alınmayan kargolar bizlere iade döner…  


  PTT KARGO TAKİP SORGULAMA

 • Aras Kargo Kaç Günde Getirir ?

 • *Aras  Kargo  Merkez İlçeler için tercih edilmektedir.

  *Aras Kargo ortalama 1 ila 3 gün içerisinde adresinize ulaştırmaktadır. Olumsuz hava  şartları şube yoğunluğu yada pandemi den dolayı 1 ila 7 günü çok nadiren bulmaktadır.

  *Aras Kargoda Kapıda Kredi Kartı ile ödeme ve Nakit Ödeme bulunmaktadır.

  * Eğer sizleri bulamazsa not bırakabilirler yada bilgi sms  atabilirler. Tekrar  dağıtım yapmamaktadırlar. Sizlere en yakın aras kargo şubesinden almanız gerekmektedir. . Yaklaşık bekletme süreleri 2-3  gündür. 2-3 Gün içerisinde alınmayan kargolar bizlere iade döner…  

  ARAS KARGO TAKİP SORGULAMA

 • Kargoyu başka birisi teslim alabilir mi?

 •    Kargonun teslim edileceği adreste bulunan herhangi birisi kargonuzu teslim alabilir. Kapıda ödemelerde ödeme yapılması şarttır. Aksi takdirde kargonuz teslim edilmez ve adresinize dağıtım yapılan kargo şubesinden teslim alınması gereklidir. 

 • Kargom iade edilmiş! Ne yapabilirim?

 •    Hemen adresinize dağıtım yapan kargo firmasının şubesini arayarak durumu izah etmelisiniz ve kargonuzu kargo şubesinden en kısa sürede teslim almalısınız. En geç 3 gün içerisinde teslim alınmayan kargolar tarafımıza iade olarak dönmektedir. Bu durumda Müşteri hizmetlerimiz kontrolünü sağlar müşteri kayıtları ve kargo kayıtları kontrol edildikten sonra çıkartılan sonuca göre işlem yapılmaktadır.  

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ( ATA-AÖF )
 • Soru içerikleri ve baskıları nasıl? Hangi yıldan itibaren başlıyor ?

 •     Sorular sınavlara girdiğiniz kitapçıklar ebatında ve şeklindedir. Kesinlikle küçültme vs. gibi bir işlem yapılmamıştır.
      Her ders kitapçığı ayrı olmakla birlikte; her dersin Ara Sınavları, Dönem Sonu Sınavları ve Bütünleme Sınavları da ayrı kitapçıklar şeklindedir. Hangi sınava çalışmak istiyorsanız o kitapçığa bakabilirsiniz. Taşıması kolaydır. Her testin sonunda cevap anahtarı mevcuttur.
      Sorular, ilgili web sitemizden sipariş verirken ders isminin alt tarafında yılları yazmaktadır.
      Atatürk Üniversitesi'nin yayınlamış olduğu birebir orijinal soruları içermektedir.
      Kitapçıklarda okumanızı ve çalışmanızı engelleyecek reklam vs. içerik bulunmamaktadır.

  Soru içerikleri ve baskıları nasıl? Hangi yıldan itibaren başlıyor ?
 • Atatürk Üniversitesi (Ata-Aöf) ders notlarını (özetlerini) kim hazırlıyor? Özetler kaç sayfa ?

 •     İşlerinde uzman dershane hocalarımız tarafından ders kitapları birebir okunup özetlenir daha sonra dizgileştirilir ve kitapçık halinde getirilir. Özetler dersine göre 50 ile 80 sayfa arasında değişmekle birlikte, 11-12 punto yazı boyutu ile büyük boy dizgilenmiş şekildedir. Birebir Lms  orjinal kitaplarınızın özetlenmiş halidir.

  Özetlerimiz Örnekleri Görsellerde Mevcuttur.

  Atatürk Üniversitesi (Ata-Aöf) ders notlarını (özetlerini) kim hazırlıyor? Özetler kaç sayfa ?
 • Ata Aöf TEK PAKET Nedir ?

 • Atatürk üniversitesi için özel olarak hazırlanmış bir pakettir.

  Toplamda 2 adet kitap gelmektedir. Birinci Kitabınız 14 ünite ders özetleriniz, ikinci kitabınız ise soru bankası olarak gelmektedir.

  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNE AİT TÜM BÖLÜMLER,  TÜM KAYNAKLARI BULABİLECEĞİNİZ TEK ADRES.....

   

  TEK PAKET KAMPANYALARIMIZIN BULUNDUĞU BÖLÜMLER

   

  * İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖNLİSANS

  * ÇOCUK GELİŞİMİ ÖNLİSANS

  * İLAHİYAT ÖNLİSANS

  * ADALET ÖNLİSANS

  * TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK ÖNLİSANS

  * ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ ÖNLİSANS

  * SİVİL HAVACILIK VE ULAŞTIRMA İŞLETMECİĞİ ÖNLİSANS

  * BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI ÖNLİSANS

  * SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ ÖNLİSANS

  * SOSYOLOJİ LİSANS

  * SOSYAL HİZMET LİSANS TAMAMLAMA

  * SAĞLIK YÖNETİMİ LİSANS TAMAMLAMA

  * ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ LİSANS TAMAMLAMA

  * İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA

   

  AÇIKLAMA :

  Tek Paketlerimizde 2 kitap spiral ciltli olarak gelmektedir. Yıpranmaya karşı alt ve üst kapaklarımız pvc olarak spirallenir ve üst kapağımız renkli 300 gr olarak basılmaktadır.Daha Detaylı bilgi için :

  1 KİTAP  DERS ÖZETİ : Tüm Dönem Derslerinin Özeti 14 Üniteyi Kapsamaktadır. Dershane Hocalarımız Tarafından Özenle hazırlanmış ve geniş tutulmuştur.

  2 KİTAP SORU BANKASI :  Vize + Final + Bütünleme Çıkmış Soruları + Ünite Değ. Soruları Kapsamaktadır. 14 Ünitedir.
  ÖRNEK TEK PAKETLERİMİZİN BAZILARI GÖRSELDEDİR. 

  Ata Aöf TEK PAKET Nedir ?
  Ata Aöf TEK PAKET Nedir ?
  Ata Aöf TEK PAKET Nedir ?
  Ata Aöf TEK PAKET Nedir ?
  Ata Aöf TEK PAKET Nedir ?
  Ata Aöf TEK PAKET Nedir ?
 • Atatürk Üniversitesi Ders Kitabı A4 Nedir ?

 •  Atatürk Üniversitesi'nin LMS sisteminde yayınlanan birebir orijinal kitaplarıdır. 14 üniteyi kapsar. Kitaplardan herhangi bir değişiklik yoktur.

  Lms sistemlerinden indirilen kitaplar A4 Spiralli şekilde ciltlenerek kitap haline getirilir..

  A4 Ders Kitabı tavsiye ve tercih edilen kitap boyutudur .

  Kitapların arkasında Ünite Değerlendirme soruları mevcuttur.

   

  Atatürk Üniversitesi Ders Kitabı A4 Nedir ?
 • Atatürk Üniversitesi Ders Kitabı A5 Nedir ?

 •  Atatürk Üniversitesi'nin LMS sisteminde yayınlanan birebir orijinal kitaplarıdır. 14 üniteyi kapsar. Kitaplardan herhangi bir değişiklik yoktur.

  Lms sistemlerinden indirilen kitaplar A5  Yatay olarak zımbalanır…

  A5 Zımba Ders Kitabı  yazıları küçüktür okumada yada gözlerinizde problem var ise  lütfen büyük boy tercihiniz olsun.. Sizlere özel baskı olduğundan dolayı iadesi yoktur..

  Kitapların arkasında Ünite Değerlendirme soruları mevcuttur. 

  Atatürk Üniversitesi Ders Kitabı A5 Nedir ?
 • Atatürk Üniversitesi Ünite Değerlendirme Soruları Nedir ?

 • Ünite değerlendirme soruları kitap ünitelerinin arkasındaki bulunan sorulardır.

  14 Ünite şeklinde 10'ar sorular vardır. Toplamda : 140 Soru

  Vize & Final ve Bütünlemeyi Kapsar.....

  Ünite değerlendirme soruları sınavlarınızda gerçek anlamda başarı sağlar..

  Kitapları sipariş verdiyseniz kitapların arkasında mevcuttur.Ekstradan almanıza gerek yoktur.

  Özetleri sipariş verdiyseniz özetlerde ünite değerlendirme soruları yoktur.

  Cevap anahtarları vardır her ünite sorusunun altındadır. Bazı ünitelerde cevap anahtarları bazen ufakta olsa yanlışlık çıkabiliyor üniversite kaynaklı bizler cevap anahtarlarıyla alakalı değişikler yapamamaktayız.. .

  Atatürk Üniversitesi Ünite Değerlendirme Soruları Nedir ?
 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
 • Anadolu Üniversite özetleri kaç sayfa ?

 • Özetler; 22 ile 30 sayfa arası ders ders değişmektedir. Vize ve Final konularını kapsamaktadır.

  Anadolu Üniversite özetleri kaç sayfa ?
 • Aöf Çıkmış Sorular hangi yıldan itibaren başlıyor ?

 • Sipariş sayfasında derslerinizi seçerken ders isimlerinin yanında örneğin "2016 - 20**" şeklinde belirtilir. Bu durumda, tarafınıza gönderilecek kitapçıklar 2016 yılından itibaren gelecektir. Ayrıten çıkmış soruların yanında yılları yazmaktadır. 

 • Anadolu Üniversitesi Ders Kitabı A4 Nedir ?

 •  Anadolu Üniversitesi'nin sisteminde yayınlanan birebir orijinal kitaplarıdır. Tüm Üniteleri Kapsar . Kitaplardan herhangi bir değişiklik yoktur.

  Anadolu Üniversitesi  sistemlerinden indirilen kitaplar A4 Spiralli şekilde ciltlenerek kitap haline getirilir..

  A4 Ders Kitabı tavsiye ve tercih edilen kitap boyutudur .

  Kitapların arkasında Alıştırma Soruları  mevcuttur.

   

  Anadolu Üniversitesi Ders Kitabı A4 Nedir ?
 • ORTAK
 • A4 Kitap Nedir ?

 • TAVSİYE EDİLEN KİTAP BOYUTUDUR. 

   Atatürk Üniversitesi'nin LMS sisteminde yayınlanan birebir orijinal kitaplarıdır. 14 üniteyi kapsar. Kitaplardan herhangi bir değişiklik yoktur.

     Anadolu Üniversitesinin yayınlamış olduğu kitaplardır. İçeriklerinde herhangi bir değişiklik yoktur.

     Auzef İstanbul Üniversitesinin Portalındaki ders  kitapların birebir aynısıdır. İçeriklerinde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. 


    Büyük boy, Spiral ciltli bir şekilde dijital makinelerde basılır. Silik olması yada okunmaması gibi bir durum yaşanmaz. Baskıdan sonra kontrol edilerek gönderilir. 

  ÖRNEK A4 LER AŞAGIDA GÖRSELLERİ BULUNMAKTADIR.

   

  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 

  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

  AUZEF İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  A4 Kitap Nedir ?
  A4 Kitap Nedir ?
  A4 Kitap Nedir ?
  A4 Kitap Nedir ?
 • A5 Kitap Nedir ?

 •   Atatürk Üniversitesi'nin LMS sisteminde yayınlanan birebir orijinal kitaplarıdır. 14 üniteyi kapsar. Kitaplardan herhangi bir değişiklik yoktur.

   Anadolu Üniversitesinin yayınlamış olduğu kitaplardır. İçeriklerinde herhangi bir değişiklik yoktur.

     Auzef İstanbul Üniversitesinin Portalındaki ders  kitapların birebir aynısıdır. İçeriklerinde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. 

    Küçük boy, A4 ölçüsünün yarısı olarak bilinir. Bir A4 sayfasına yan yana 2 sayfa baskı yapılır. Kitap içeriklerinde hiçbir fark bulunmamaktadır. Bu tür baskılardaki amaç maliyeti düşürmektir. Kişiye göre yazılar küçük gelebilir. 

    Okumanızda problem varsa üniversitelerin dizgilerinden dolayı yazılar 7 ile 10 punto arası gelmektedir. TERCİHİNİZ BÜYÜK BOY KİTAPLAR OLSUN. 


  ÖRNEK A5 LER AŞAGIDA GÖRSELLERİ BULUNMAKTADIR.

   

  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 

  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

  AUZEF İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  A5 Kitap Nedir ?
  A5 Kitap Nedir ?
  A5 Kitap Nedir ?
  A5 Kitap Nedir ?
 • Muaf olduğum dersler var. Bu derslere ait kaynakları almasam olurmu ?

 •   İstediğiniz dökümanı alabilirsiniz. Sipariş sistemimiz bu şekilde dizayn edilmiştir.
    Muaf olduğunuz derslere ait dökümanları almanıza ve fazla para ödemenize gerek kalmaz.
  Atatürk Üniversitesi'nin muafiyet verdiği dersler; Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi 1 ve 2, Türk Dili 1 ve 2, İngilizce 1 ve 2'dir.

 • Soruların çıkma ihtimali nedir ?

 • Geçmiş yılların analizine göre bölüm yada ders ders farklılık göstermekte birlikte, ortalama %70-%80 oranında çıkma ihtimali vardır.

 • Gönderilen soruların cevap anahtarları var mı ?

 • Evet, her dersin cevap anahtarlarına o kitapçığın sonunda yer verilmiştir.

 • Kendi bölümüme ait dersleri bulamıyorum ?

 •   Sitenin üst tarafında yer alan menüden okuduğunuz Üniversite'nin ismini bulup üzerine tıklamalısınız.


    Daha sonra alt kısımda bir kutucuk göreceksiniz. Bu kutucuk üzerine tıkladığınızda o üniversiteye ait Bölümler listelenecektir.

    Bölümünüzü seçtiğinizde ise Dönem dönem dersleriniz listelecektir.

     Bu işlemleri yaptığınız halde derslerinizi göremiyorsanız veya farklı derslerin listelendiğini düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ( AUZEF AÖF )
 • Auzef Ders Kitabı Nedir ?

 •  Auzef İstanbul Üniversitesinin Portalındaki ders  kitapların birebir aynısıdır. İçeriklerinde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. 

 • Auzef Sunum Nedir ?

 •  Auzef İstanbul Üniversitesinin Portalındaki sunumlar kategorisindeki içeriklerin aynısıdır. Sunumlar videolarda anlatılan slayt biçiminde hazırlanmıştır. İçerik olarak pek detaylandırılmamıştır. Bizim önerimiz ders kitaplarıdır. 

 • Auzef Çözümlü Soru Nedir ?

 •  Auzef İstanbul Üniversitesinin ders kitaplarını okunarak hazırlanmış soru cevap tarzında oluşturulan sorulardır. Şıklar Yoktur. Genelde sınavlarda çıkabilecek sorular tarzında oluşturulur. Kitapların sayfa sayısına göre ve içerigine göre 200 ila 400 soru bulunmaktadır. Tüm üniteleri kapsamaktadır.(Vize - Final ) 

 • Auzef'de Neden Çıkmış Soru Yok ?

 •  Auzef İstanbul Üniversitesi çıkmış sorularını yayınlamadığından dolayı çıkmış sorularına hiç bir şekilde erişim yoktur.. 

 • İstanbul Üniversitesi (Auzef) ders notlarını (özetlerini) kim hazırlıyor? Özetler kaç sayfa ?

 •  İşlerinde uzman dershane hocalarımız tarafından ders kitapları birebir okunup özetlenir daha sonra dizgileştirilir ve kitapçık halinde getirilir. Özetler dersine göre 50 ile 80 sayfa arasında değişmekle birlikte, 11-12 punto yazı boyutu ile büyük boy dizgilenmiş şekildedir. Birebir Auzef Portalının  orjinal kitaplarından özetlenmiştir.